Zalety masażu wyszczuplającego

Masaż wyszczuplający jest propozycją wielu salonów odnowy biologicznej. Przeznaczony jest głównie dla osób, które są na etapie odchudzania. Warto jednak pamiętać, że masaż wyszczuplający nie zastąpi diety ani ćwiczeń fizycznych. Może jednak pełnić funkcję wspomagającą odchudzanie.

W wyniku masażu poprawia się metabolizm w określonych rejonach ciała. Masaż wyszczuplający przyczynia się również do polepszenia krążenia. Regularne zabiegi korzystnie wpływają na wygląd cellulitu, ponieważ zmniejsza się jego widoczność, a także obrzęk okolicznych tkanek.

Jeżeli masowany jest brzuch, poprawie ulega praca układu trawiennego. Pozytywne oddziaływanie masażu dotyczy również układu hormonalnego oraz gospodarki wodno-elektrolitowej. Salony odnowy biologicznej oferują różne typy masażu, takie jak masaż modelujący sylwetkę, odchudzający oraz antycellulitowy. Różnią sie one m.in. sposobem wykonania masażu. Skuteczność zależy od częstotliwości powtarzanych zabiegów, ponieważ jednokrotny masaż zazwyczaj nie wystarcza, aby uzyskać zamierzony efekt. Z tego powodu, ilość zabiegów zawsze powinna być indywidualnie dostosowana do potrzeb konkretnej osoby.

Avamys 1mg/500 Aquafresh Ultimate White

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *