Peeling kosmetyczny

Panadol Extra

Wielu dermatologów i kosmetyczek rekomenduje działanie peelingu. Kosmetyk ten powinien być obowiązkowym wyposażeniem każdej łazienki. Peeling może być stosowany na całe ciało. Jego działanie polega na złuszczeniu naskórka, co sprzyja lepszej jego regeneracji. Warto jednak pamiętać, że peelingi dostępne w drogeriach nie będą tak skuteczne, co peelingi wykonywane u kosmetyczki.

W ofercie wielu salonów odnowy biologicznej, dostępne są takie propozycje, jak peeling z kwasem migdałowym, pirogronowym, mlekowym czy salicylowym. W zależności od celu zabiegu, dobiera się odpowiedni rodzaj peelingu. Ponadto kosmetyczka powinna uwzględnić stan skóry i na tej podstawie, określić stężenie składników.

Jakie efekty można uzyskać? Z pewnością jest to poprawa kolorytu skóry. Ponadto można zaobserwować wygładzenie drobnych nierówności. Z tego powodu polecany jest nastolatkom, które zmagają się z trądzikiem i zaskórnikami. Można wyróżnić kilka rodzajów peelingów, o różnym działaniu. Są to np. peelingi powierzchniowe, które złuszczają głównie naskórek, a także te działające na głębsze warstwy skóry. Typ peelingu zależy od stanu skóry, jak również efektu. Zabieg ten należy powtarzać w regularnych odstępach czasu. Dzięki temu jest on skuteczny i umożliwia uzyskanie trwałych efektów.

Avandia 8 Biotene żel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *