Kto powinien skorzystać z mikrodermabrazji?

Mikrodermabrazja jest obecnie hitem w kosmetologii. O jej skuteczności przekonało się już wiele kobiet. Czym jest mikrodermabrazja i na czym polega?

W mikrodermabrazji dochodzi do złuszczenia zrogowaciałego naskórka, przy wykorzystaniu specjalnego urządzenia. Używa się wówczas korundu lub kryształów diamentów. Dzięki mikrodermabrazji można usunąć głębsze warstwy skóry, co nie jest możliwe po zastosowaniu powszechne dostępnych peelingów. W ten sposób można pobudzić skórę do lepszej odnowy i regeneracji.

Mikrodermabrazja jest zatem idealnym rozwiązaniem dla osób, które zmagają się z bliznami potrądzikowymi, zaskórnikami czy otwartymi porami. Zabieg jest bezbolesny. Początkowo skóra jest dezynfekowana za pomocą specjalnego preparatu. Następnie do skóry przykładana jest głowica urządzenia do mikrodermabrazji. Po zakończeniu zabiegu nakładany jest odpowiedni krem lub maseczka. Niekiedy skóra po zabiegu jest zaczerwieniona.

Efekty mikrodermabrazji są widoczne niemal natychmiast. Jest to m.in. zdrowszy wygląd skóry oraz zwiększona jej elastyczność. Ponadto istnieje możliwość wygładzenia drobnych zmarszczek. Warto jednak pamiętać, że istnieją pewne ograniczenia do wykonania zabiegu. Ponadto w niektórych przypadkach, zabieg należy powtarzać z odpowiednią częstotliwością. Dopiero wówczas jest on skuteczny.

Fluarix http://www.gsk.com.pl/produkty/Relanium-2mg-tabletki.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *